Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Wyślij wiadomość
Autor *
E-mail *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Opałkowa Chata

Serdecznie dziękujemy za piękne kwiaty na wszystkie okazje firmowe i rodzinne. Bukiety są zawsze przepiękne, a pracownicy kwiaciarni niezwykle uprzejmi. Kwiaty na dowóz- za każdym razem wzbudzają zachwyt.

poniedziałek, 21, listopad 2011

Marta + Shane

Dla całego zespołu firmy Florand

Z głębi serca chcielibysmy podziekować Państwu za wspaniałą współprace w przygotowaniu naszej uroczystości slubnej. Bez waszych kwiatów i cudownych dekoracji dzień ten nie wyglądałby tak samo pięknie i nie są to tylko nasze opinie ale i wszystkich gości, którzy podzielają nasze zdanie.

Dziękujemy za profesjonalizm, czas i cierpliwość życzymy dalszych sukcesów. 

 

poniedziałek, 03, październik 2011

Magda i Marco

Pragniemy podziękować Państwu Dąbrowskim oraz całej ekipie za realizację przepięknych dekoracji kwiatowych, które upiększyły nasze przyjęcie weselne w Pałacu Brunów! Kompozycje były delikatne i radosne, doskonale dopasowane do wystroju Powozowni i mojego bukietu. Subtelne światło świec dopełniło całości i stworzyło cudowną atmosferę. Dziękujemy tez za profesjonalizm, cierpliwość i zrozumienie w kontaktach na odległość oraz pełne zaangażowanie! Jesteśmy szczęśliwi, że znaleźliśmy tą wspaniałą pracownię florystyczną!

 

Dziękujemy i pozdrawiamy ciepło,

Magda i Marco Campana

piątek, 16, wrzesień 2011

 

Powered by Phoca Guestbook