Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2020    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Posłaniec

 

JAK TO DZIAŁA ?  

Polecamy usługę POSŁANIEC, dzięki której umożliwiamy przesłanie bukietu kwiatów w dowolne miejsce w Polsce, Europie i na Świecie. Zamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych. Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość oraz najwyższą jakość.Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi.

 

KWIATOWA REWOLUCJA

Nie śpiesz się z odpowiedzią. Nie jest ona tak prosta jak mogłoby się Tobie wydawać. Zastanów się przez chwilę. Składając zamówienie na przesyłkę kwiatową w innych kwiaciarniach internetowych nie masz pewności jaka część wydanej przez Ciebie kwoty zostanie przeznaczona na finalny bukiet. Jego wartość zostanie pomniejszona o koszty doręczenia i prowizję pośredników. Innymi słowy, kupujesz „kota w worku”.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów EuroFlorist jako pierwsza Kwiaciarnia Internetowa w Polsce wprowadza zmiany. Od teraz Konsumenci będą mieli możliwość zamawiania kwiatów w takiej samej cenie jak w swojej lokalnej kwiaciarni, ponosząc jedynie osobną opłatę za koszty doręczenia! Bez ukrytych kosztów, na przejrzystych warunkach, uczciwie! Porównaj naszą ofertę i cenny z innymi, a przekonasz się że kwiatowa rewolucja to w EuroFlorist już nowa rzeczywistość!