Dzisiaj jest: 18 Styczeń 2020    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Dekoracje florystyczne

DEKORACJE FLORYSTYCZNE

Ile kosztuje przykładowa dekoracja weselna?
Ciężko mówić o kosztach jak nie zna się szczegółów dekoracji. Nie ma dekoracji przykładowych, bo każda dekoracja jest indywidualna. Musimy znać trochę więcej szczegółów.

Mieszkamy za granicą i nie mamy możliwosci przyjechać przed ślubem do Polski aby zamówić dekorację florystyczną. Czy jest możliwość zamówienia  kwiatów i dekoracji dwa dni przed weselem?
W procesie planowania dekoracji florystycznej na wesela i inne  imprezy kładziemy duży nacisk na poznanie tego, co lubicie i interpretacji tego, co chcecie osiągnąć. Dzięki temu możemy zaoferować wiele praktycznych porad, aby efekt końcowy był doskonały, przynajmniej taki jak sobie wymarzyliście. Zdarzało się, że przyjmowaliśmy zlecenie dekoracji nawet w przeddzień ślubu. Jednak, aby wykonać zlecenie bez zbędnego pośpiechu i nerwów najlepiej gdybyśmy wcześniej mailowo lub telefonicznie ustalili: planowany budżet, kolorystykę, wielkość i ilość dekoracji. Na podstawie tych informacji sporządzimy wstępny kosztorys do akceptacji.

Planujemy ślub i wesele w przyszłym roku czy istnieje konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu w Waszej pracowni?
Duże zainteresowanie naszymi usługami wymusiło na nas zaproponowanie Państwu opcji Rezerwacji Terminu. Ponieważ w konkretnych terminach mamy duże, ale ograniczone "moce przerobowe" rezerwując dla Państwa czas musimy odmówić współpracy wielu innym potencjalnym Klientom zainteresowanym dekoracjami w tym samym terminie. Dlatego prosimy o wpłatę 20% szacowanej wartości kosztorysu, którą w przypadku realizacji zamówienia w całości zaliczamy w budżet dekoracji. W takim przypadku w umówionym terminie jesteśmy do Państwa dyspozycji.