Dzisiaj jest: 27 Luty 2020    |    Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Informacje

Subcategories

 • O firmie
  Firma FLORAND posiada ponad 12 letnią tradycję sprzedaży hurtowej roślin ciętych, doniczkowych i sztucznych,  artykułów florystycznych,  ogrodniczych i artykułów dekoracyjnych dla domu. Kupujemy kwiaty od najlepszych ogrodników w Polsce, jesteśmy również bezpośrednim importerem kwiatów z Holandii, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość i najniższą cenę za profesjonalne usługi.Istnieje potrzeba piękna w miejscach, w których przebywamy, pracujemy, mieszkamy, odpoczywamy lub uczestniczymy w uroczystych i ważnych wydarzeniach. Kwiaty wnoszą to piękno w najszlachetniejszy sposób, a dzięki talentowi, wiedzy i doświadczeniu florysty harmonijnie dopełniają lub wręcz kreują urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi.

  Śledzimy światowe trendy. Chętnie współpracujemy z firmami, którym nie jest obojętna jakość i atrakcyjność asortymentu.

  BUKIECIARZ to sieć 5 kwiaciarni na terenie Bolesławca i okolic.

  Polecamy usługę POSŁANIEC, dzięki której umożliwiamy przesłanie bukietu kwiatów w dowolne miejsce w Polsce, Europie i na ŚwiecieZamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych.Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość 0raz najwyższą jakość. Oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa to nasze atuty.

  Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.

  Od kilku lat w Bożejowicach w budynku hurtowni kwiatów mieści się pracownia florystyczna AMAZONIA. Jest to wyjątkowa pracownia nie mająca odpowiednika  w regionie. Zainspirowani naturą tworzymy nasze kompozycje balansując na pograniczu sztuki, architektury i florystyki. Najważniejsze w tworzonych przez nas aranżacjach są kwiaty, ich jakość, świeżość i naturalne piękno, ponieważ te właśnie czynniki są gwarancją zadowolenia naszych Klientów.AMAZONIA to również wyjątkowy salon florystyczny, nie mający odpowiednika na rynku bolesławieckim. Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

  Największą satysfakcję mamy z tworzenia pięknych i niepowtarzalnych dekoracji wnętrz Kościołów na święta kościelne, uroczystość chrztu, pierwszej komunii, bierzmowania, ślubu oraz prymicji.

  AKADEMIA FLORYSTYCZNA to placówka szkoleniowa firmy FLORAND prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych, została wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych. Placówka szkoleniowa powstała w 1996 roku z myślą o wewnętrznym kształceniu i dokształcaniu pracowników w firmie. Wraz ze wzrostem zainteresowania szkoleniami florystycznymi wśród innych firm i instytucji oraz osób prywatnych, placówka stworzyła ofertę szkoleniową.Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników kwiaciarni oraz promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy. Pomagamy wejść lub powrócić na rynek pracy. Pomagamy zmienić zawód lub uzupełnić posiadane kwalifikacje zawodowe.    
   
  Article Count:
  15
 • Kalendarium - florysta radzi
  Article Count:
  12