Dzisiaj jest: 7 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Style 'n' Fashion Christmas Night Floral Performance

Rate this item
(1 Vote)

25 grudnia 2011 roku w przytulnej sali Opery im Galiny Wiszniewskiejej w Moskwie odbył się pokaz „Style 'n' Fashion Christmas Night Floral Performance”. Organizatorem show był Araik Galstyan, florysta, założyciel moskiewskiej szkoły florystycznej. Był to już drugi pokaz w tematyce bożonarodzeniowej zorganizowany przez Galstyana, wraz z nim w pokazie uczestniczyli floryści Tomas de Bruyne (Mistrz Belgii) i Daniel Santamaria z Hiszpanii, nauczyciele z jego szkoły oraz Rosjanka Natalia Zhizhko - zwyciężczyni Europa Cup 2011.


plakat

christmas flower fashion night 02


Scena została przekształcona w magiczny ogród bożonarodzeniowy ze zwisającymi luksusowymi żyrandolami. Każdy florysta pracował w swój własny styl i sposób.

christmas flower fashion night 03


Daniel Santamaria harmonijnie łączył rustykalną prostotę z nowoczesną miejską elegancją. Kontrasty były motorem jego prezentacji, a jego prace mocno działały na wyobraźnię widzów.

christmas flower fashion night 20

Tomas De Bruyne zdecydował się wyrazić kwiatami radości Bożego Narodzenia, nieskończoność więzi rodzinnych, głębię miłości i odżywcze ciepła przyjaźni. Wszystko to przedstawione było w mistrzowski sposób i było bardzo inspirujące. Czy to nie wspaniała rzecz, że Boże Narodzenie powraca co roku!

christmas flower fashion night 04


Swój mistrzowski kunszt pokazała Natalia Zhizhko, która niezwykle trafnie dobierała kwiaty cięte i rośliny doniczkowe do swoich kompozycji, nie używając przy tym wielu zbędnych akcesoriów. Według niej kwiaty są doskonałym tworem natury, mają naturalne piękno a jej kreatywne prace są tylko pięknym ukształtowaniem ich naturalnego uroku.

christmas flower fashion night 15


Nie zabrakło oczywiście prac florystycznych gospodarza wieczoru. Araik Galstyan wykonał finezyjne kompozycje przeważnie z róż White  Naomi, pełne czułości, delikatnego zapachu. W jego pracach spotkała się rzeczywistość i świat bajki. Można było zobaczyć, jak na scenę spadają delikatne płatki śniegu, raz jako śnieżyca, innym razem spokojniej wirując jak tysiące białych motyli trzepoczących skrzydełkami, jakby w oczekiwaniu na coś cudownego … W tym czasie na biało ubrane modelki w futrzanych sukniach ślubnych prezentowały bukiety na bieżąco wykonywane przez mistrza.

christmas flower fashion night 09

Świąteczna atmosfera zapanowała w operze. Noc Bożego Narodzenia okazała się naprawdę magiczna!

christmas flower fashion night 07

 

Galeria zdjęć z pokazu Christmas Night Floral Performance.

 

 Zdęcia: araikgalstyan.com

Last modified on Tuesday, 20 March 2012 14:14
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl