Dzisiaj jest: 7 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Rewitalizacja website

Rate this item
(1 Vote)

Czy wiecie, że strona WWW ma już 23 lata! W marcu 1989 roku Tim Berners-Lee oraz Robert Cailliau złożyli do CERN-u projekt stworzenia sieci dokumentów hipertekstowych, o nazwie World Wide Web. Miał to być zbiór dokumentów hipertekstowych, który miał ułatwić pracę w CERN-ie. W grudniu 1990 roku Tim Berners-Lee stworzył podstawy HTML i pierwszą stronę internetową. Dwa lata później została napisana pierwsza graficzna przeglądarka WWW o nazwie Mosaic.

Oprócz standardowego udostępniania stron WWW innym użytkownikom, dawał on możliwość przesyłania danych bezpiecznym połączeniem szyfrowanym. Mogły więc być przesyłane poufne dane, gdyż mogły one być odczytane tylko przez adresowanego odbiorcę. Pozwoliło to stworzyć nowe zastosowania Internetu, który zaczął się bardzo gwałtownie rozwijać. Dzisiejsi użytkownicy Internetu to wielomiliardowa społeczność, która ciągle się powiększa. Coraz częściej informacje drukowane odsyłają odbiorcę do informacji publikowanych w Internecie. Trzeba też zdawać sobie sprawę, że w czasie kryzysu to właśnie Internet może być podstawowym narzędziem do komunikacji i wymiany danych.

Read MoreNasza strona www.florand.com.pl powstała w 1998 roku i była to jedna z pierwszych stron branży kwiatowej w Polsce. W zasadzie była wizytówką firmy zawierającą podstawowe informacje o firmie, zarówno o kwiaciarniach, jak i o hurtowni, ich ofercie. Przedstawiono na niej lokalizacje naszych punktów, asortyment, kontakt. Daleko jej było do funkcjonalności jaką prezentuje obecnie.

Poniżej historyczny zrzut strony www.florand.com.pl w pierwszym wydaniu z 1998 roku.  

florand old 00

W 2007 wraz z rozwojem marki BUKIECIARZ stworzyliśmy odrębną stronę www.bukieciarz.com.pl (do marca 2012 – ponad 260 tyś odwiedzin). Od tego czasu wszystkie działania: galerie zdjęć, aktualne informacje zamieszczaliśmy na tej stronie. Staraliśmy się aby strona była funkcjonalna. Na stronie zamieszczaliśmy aktualności, ciekawostki, porady florystyczne. Najbardziej doceniane przez użytkowników strony to zdjęcia pięknych dekoracji florystycznych i bukietów wykonywanych przez naszą pracownię florystyczną. Dzięki nim mogli sobie łatwiej wyobrazić jak będą wyglądały wnętrza z dekoracją florystyczną. Ważnym miejscem na stronie jest dział „Opinie Klientów”, w którym nasi klienci mogli pisać opinie o naszej firmie, a potencjalni klienci mogli przekonać się o jakości naszych usług, zdecydowana większość to bardzo miłe dla nas opinie pozytywne. Widząc zadowolenie z naszych usług jeszcze chętniej przystępujemy do kolejnych florystycznych zadań.

W międzyczasie dla naszej kolejnej marki AMAZONIA powstała strona www.amazonia.com.pl (do marca 2012 – prawie 190 tyś odwiedzin). Treść i zdjęcia na niej zamieszczane to w większości takie same informacje jak na stronie www.bukieciarz.com.pl.