Dzisiaj jest: 7 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Nowość - biała róża White Naomi!

Rate this item
(0 votes)

Holenderskie firmy ogrodnicze Roseworld i Schreurs z przyjemnością informują o wprowadzeniu nowego gatunku białej róży wielkokwiatowej - White Naomi! ®. Będzie można ją kupić już od poniedziałku 28 czerwca 2010 roku na aukcji Naaldwijk FloraHolland.

Nowa odmiana białej róży wyróżnia się dużym i pełnym kwiatem, długą i solidną łodygą, a jej zielone liście tworzą intrygujący kontrast z przepięknym kwiatem. Charakteryzuje się długą żywotnością po ścięciu i posiada subtelny zapach.

White Naomi! jest również dostępna na aukcji FH Aalsmeer.

 

Roseworld obsadził 2 ha szklarni różą White Naomi! ®. Nasadzenie odbyło się w etapami, aby zagwarantować ciągłą dostępność tej pięknej odmiany na giełdzie FloraHolland Naaldwijk.

White Naomi! od Roseworld będą dostępne w długościach 50, 60, 70 i 80 cm. W celu uniknięcia uszkodzenia róże  podczas transportu każde opakowanie zabezpieczane jest dodatkowym kartonowym kołnierzem.

Do tej pory pąsowa róża Red Naomi cieszy się dużym uznaniem pośród naszych Klientów, mamy nadzieję, że jej biała „siostra” White Naomi też się Wam spodoba.

 

Last modified on Thursday, 15 March 2012 00:30
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl