Print this page
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Na kryzys luksusowe kwiaty

 • 20 February 2012
 • Written by 
 • Print
 • font size decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Wszyscy dookoła mówią o kryzysie, a my do naszych kwiaciarni dostarczyliśmy kolejną dostawę luksusowych kwiatów sztucznych. Nie są tanie, ale i nie mogą być, bo są to rośliny najwyższej jakości, łudząco przypominające odpowiedniki w naturze.

  W naszej pracowni przygotowaliśmy z nich oryginalne, starannie dobrane kompozycje, w których ważna jest forma i kolorystyka. W naszej hurtowni i kwiaciarniach można również kupić pojedyncze egzemplarze tych roślin i kwatów.

  kwiaty sztuczne_01  kwiaty sztuczne_02

  Najciekawsze jest to, że zaraz po dostawie najdroższe, ale i najpiękniejsze kompozycje sprzedają się najszybciej, w zasadzie "na pniu". Wniosek nasuwa się taki, że klienci pomimo kryzysu poszukują pięknych kompozycji, choć muszą się liczyć z dużym wydatkiem. Wbrew pozorom ten wydatek może okazać się oszczędnością, gdyż kupując piękną kompozycję z kwiatów sztucznych koszt dekoracji rozłoży się w zdecydowanie dłuższym czasie, niż w przypadku odpowiednika z kwiatów ciętych. Generalnie w naszej pracy preferujemy kwiaty naturalne, jednak przepiękne kwiaty sztuczne są bardzo dekoracyjne i przede wszystkim praktyczne. Odpowiednio wykonana kompozycja będzie cieszyła oczy nabywcy bardzo długo ... dopóki się nie znudzi.

  kwiaty sztuczne_04  kwiaty sztuczne_03

  W kwiaciarniach Bukieciarz przygotowaliśmy nową ekspozycię z białych i różowych medinilli, datur w kolorach od bieli do fioletu. Jak zwykle można znaleźć storczyki phalaenopsis, wanda, oncydium w wielu kolorach i wielkościach, piękne gloriozy, hortensje, anemony, Tym razem dostępnych jest wiele gałęzi, liści, pnączy, których nie może zabraknąć w pięknych kompozycjach.

  kwiaty sztuczne_05  kwiaty sztuczne_06 kwiaty sztuczne_07  kwiaty sztuczne_09

  W salonie florystycznym Amazonia wyeksponowaliśmy piękne egzotyczne kompozycje z bananowca, storczyków, protei, kurkumy. Największe zainteresowanie wzbudza kwiat bananowca z kiścią malutkich bananów. Nikt nie przechodzi obojętnie, chcąc sprawdzić ich autentyczność.

   kwiaty sztuczne_10

  kwiaty sztuczne_11  kwiaty sztuczne_12

  Zachęcam do odwiedzenia naszych kwiaciarni, przypominam o rabatach dla naszych stałych klientów.

  kwiaty sztuczne_08

  Last modified on Thursday, 05 April 2012 16:00
  × Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl