Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Do kwiaciarni Bukieciarz zawitała już zima !!!

Rate this item
(0 votes)

Wraz z pierwszym mrozem za oknem do naszych kwiaciarni zawitała aura zimowa i świąteczna. W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowo bogatą ofertę oryginalnych elementów dekoracji świątecznych i zimowych.

Starannie dobrane materiały, różnorodne wzory czerpiące z wielu tradycji i kultur - oto niektóre z atrybutów produktów kwiaciarni BUKIECIARZ. Klimat każdego wnętrza tworzą dodatki. To one dodają mu blasku, czynią je tajemniczym, ciepłym, oryginalnym czy klasycznym - wszystko wg. życzenia właściciela. Tu dopiero można poszaleć, bawiąc się w kreatora przestrzeni. Bogactwo form i kształtów, barw i struktur wyrobów z kolekcji jest w zasięgu Twojej ręki. Przekonaj się, jak ważna w życiu jest jakość miejsca, w którym pracujesz, odpoczywasz, bawisz się, śpisz. Stwórz je na nowo, skuś się na piękne przedmioty! Poczuj w dłoniach strukturę drewna, chłód metalu, zobacz odbicie w lustrze, migoczące światło lampionów, naciesz oczy feerią barw donic i wazonów! Odmień swoje wnętrze!

Zbliża się okres świąt. W ofercie kwiaciarni BUKIECIARZ mamy dużo stylowych dodatków i naczyń: piękne bombki, anioły, talerze i wazy, podkładki pod świece, świeczniki, lampiony. Wszystkie te drobiazgi pomogą stworzyć klimat ciepła, przytulności i zmienią wystrój Twojego domu na czas tych długich, przyjemnych wieczorów... Zapraszamy do zakupów!

× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl