Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

I bożonarodzieniowy Christmas Art & Flowers Party

Rate this item
(0 votes)

Serdecznie zapraszamy na pierwszą wystawę adwentowych i bożonarodzeniowych dekoracji wykonanych przez grupę florystów z pracowni florystycznej „PartyFlowers”, która odbędzie się w sobotę 28 listopada 2009 r. w godzinach 10-16 w Zamku Kliczków.


Wystawa będzie połączona ze specjalną sprzedażą prezentowanych prac. Podczas spotkania będzie można też zamówić dekoracje świąteczne u naszych florystów.

Bogaty asortyment spełni zróżnicowane wymagania klientów, pragnących dekorować i reprezentacyjne i prywatne wnętrza. Ze względu na rozmaitość kolorów, kształtów i rozmiarów prezentowanych kompozycji dopasują się do każdego stylu i wnętrza.

Estetyczne, efektowne, oryginalne – zimowe kompozycje przemawiają do poczucia piękna, przykuwają uwagę odbiorcy, poruszają zmysły. Chcemy zachwycać harmonią i koić, przywoływać urok i zmienność przyrody, skłaniać do refleksji, intrygować, wprowadzać pogodny nastrój, rozweselać. Twórcze podejście do tradycji oraz opanowanie florystycznego warsztatu i pomysłowość to warunki, które pozwoliły osiągnąć nam artystyczny sukces.

Monika i Andrzej Dąbrowscy

× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl