Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Letni numer NDiO Flora

Rate this item
(1 Vote)

W najnowszy numerze magazynu florystycznego Nasz Dom i Ogród: piękne, letnie wianki i rusałki, kompozycje z wykorzystaniem gwiazdy wśród kwiatów – anturium, relacja z VII Florystycznych Mistrzostw Polski oraz florystyczne stroje prezentowane podczas targów Flowers & HorTech 2012 – Show na Broniszach.

 

ndio maj2012

Godne polecenia są stałe działy: Raz, Dwa, Trzy – kolorowe kompozycje krok po kroku, florysta radzi, gdzie Magdalena Birula-Białynicka przedstawia zalety roślin doniczkowych oraz dekoruje i smakuje – Imbir który, jak się okazuje, ma bardzo wiele zastosowań. W numerze również kilka słów o pokazach florystycznych, które miały miejsce w ubiegłych miesiącach oraz zapowiedź kolejnych, które są dopiero przed nami.

Zachęcam do przeczytania mojego artykułu z cyklu okiem praktyka, gdzie podpowiadam jak urządzić kwiaciarnię, aby prezentowała się okazale i przyciągała jak najwięcej klientów. Obszerniejszy tekst na ten temat można przeczytać w dziale KONSULTANT.

Magazyn można nabyć w Epiku, kioskach Ruchu, Kolportera oraz InMedio.
ndio maj2012 praktyk1

ndio maj2012 praktyk2

W nastepnych numerach czasopisma ukażą się moje kolejne artykuły o biznesie florystycznym, w których będę doradzał florystom jak skutecznie prowadzić kwiatowy biznes.

 

Last modified on Monday, 29 October 2012 21:25
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl