Dzisiaj jest: 7 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Puk, puk - kto tam? - listonosz - z najnowszym numerem NDiO Flora.

Rate this item
(1 Vote)

Już dotarło do mnie wrześniowo - październikowe wydanie czasopisma dla florystów. A w nim: relacja z Międzynarodowych Targów Roślinnych w Essen, gdzie zaprezentowano miedzy innymi nieograniczone możliwości wykorzystania chryzantem we florystyce.


spis

Ponadto będziesz mógł zainspirować się kolorowymi aranżacjami przygotowanymi do dekoracji grobu. Zachęcam również do przeczytania artykułu w którym zaprezentowały się 3 wrocławskie kwiaciarnie i pokazały jak zaaranżować przestrzeń przed kwiaciarnią, tak aby przyciągały klientów. Możesz dzięki temu zobaczyć, jak poruszane przeze mnie w majowym numerze NDiO zasady  visual marchandisingu stosować w praktyce. 
 
Ja oczywiście zapraszam do mojego działu „Okiem praktyka", gdzie tym razem podpowiem jak kalkulować ceny w kwiaciarni i jak konkurować z dyskontami. Obszerniejszy tekst na ten temat można przeczytać w dziale KONSULTANT.

konkurowac nie tylo cena ndio 2012.05 01konkurowac nie tylo cena ndio 2012.05 02

W nastepnych numerach czasopisma ukażą się moje kolejne artykuły o biznesie florystycznym, w których będę doradzał florystom jak skutecznie prowadzić kwiatowy biznes.

Zapraszamy do lektury. Magazyn można nabyć w Epiku, kioskach Ruchu, Kolportera oraz InMedio lub dzwoniąc pod numer telefonu 71 3448000.

Last modified on Monday, 29 October 2012 21:31
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl