Dzisiaj jest: 6 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Łucja, Dominika, Teresa

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

NDIO - Flora wydanie świąteczne

Rate this item
(1 Vote)

Święta Bożego Narodzenia dopiero za ponad miesiąc, ale już warto szukać inspiracji i myśleć o kompozycjach, które będziemy proponować naszym klientom. Najnowsze wydanie dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora na pewno będzie znakomitym źródłem inspiracji. Znajdziecie w nim kilka przykładów na świąteczne dekoracje z pokazu organizowanego w ubiegłym roku przez Grupę Florystyczna Florand - „Boże Narodzenie klasycznie i nowocześnie”.

 

4-na-boze-narodzenie

7-na-choinke

Zachęcam również do zapoznawania się z artkułami w stałych działach. "Okiem praktyka", gdzie podpowiadam jak konkurować jakością i inwencją. A w dziale "Florysta radzi" Magdalena Birula-Białynicka opowiada o świątecznych przygotowaniach. "Dekoruje i smakuje", gdzie odnajdą Państwo przepis na przepyszny deser, którym można poczęstować naszych gości w czasie świąt - rajskie jabłuszka w syropie.

konkuruj jakoscia i inwencja 01

konkuruj jakoscia i inwencja 02

Zapraszamy do lektury.

Magazyn można nabyć w Empiku, kioskach Ruchu, Kolportera oraz InMedio lub dzwoniąc pod numer telefonu 71 344-80-00. W numerze również wiele niespodzianek dla prenumeratorów.

okladka-6 73

 

 

Last modified on Monday, 12 November 2012 16:40
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl