Dzisiaj jest: 23 Luty 2020    |    Imieniny obchodzą: Romana, Izabela, Damian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Targi ślubne

Rate this item
(0 votes)

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko znajdujące się naprzeciw wejścia głównego na parterze BOK-MCC. Na targi przygotujemy kilka ciekawych propozycji bukietów ślubnych oraz dekoracji na weselny stół. Dla wszystkich Gości, którzy odwiedzą nasze stoisko i do końca marca zamówią dekorację florystyczną rozlosujemy gratisowy bukiet ślubny o wartosci 200 zł.

 

Targi Ślubne odbędą się po raz pierwszy w naszym mieście. Już 20 marca br. w Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki zaprezentują się ci, którzy na temat przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu wiedzą wszystko. BOK-MCC wspólnie z Agencją Reklamową New York zaprasza na I Bolesławieckie Targi Ślubne. Każdy, kto pragnie, by dzień, w którym powie ukochanej osobie sakramentalne TAK był idealny, powinien 20 marca br. odwiedzić BOK-MCC.

Największą zaletą I Bolesławieckich Targów Ślubnych będzie fakt, że wszystko, co stanowi nieodłączne zaplecze wesela i ślubu, będzie można znaleźć w jednym miejscu. Będziemy przez cały dzień do Państwa dyspozycji. Narzeczonym gwarantujemy mnóstwo inspiracji oraz przegląd najnowszych trendów w branży ślubnej.

Last modified on Wednesday, 14 March 2012 23:50
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl