Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Aktualny numer NDiO-Flora

Rate this item
(0 votes)

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Nasze domy wypełnią piękne kwiaty, stroiki, a pachnąca choinka ozdobiona kolorowymi świecidełkami wprawi wszystkich w wyśmienity nastrój.

 

6 79 1

Jak udekorować dom?

Ciekawe pomysły można odnaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora. Stroiki pełne bombek, gwiazdek, koralików, świec, a przede wszystkim kwiatów. Wszystkie pomysłowe i inspirujące. A może szyszka? Szyszka jest łatwo dostępnym produktem, wystarczy wybrać się na wycieczkę do lasu i spędzić czas na świeżym powietrzu z najbliższymi, a potem tworzyć. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia. Świeczniki, szyszkowe choinki, dekoracja stołu. Do szyszek wystarczy dodać bombki, mech, koraliki oraz kwiaty, a piękna, szałowa dekoracja gotowa.

Podczas świąt w żadnym domu nie powinno zabraknąć gwiazdy betlejemskiej. Warto kupić jedną, czy dwie więcej i idąc do rodziny podarować taki drobny upominek, sprawiając radość.

6 79 5

Przedświąteczny czas charakteryzuje się ciągła gonitwą. Trzeba kupić produkty na potrawy, prezenty, choinkę. Pamiętajmy jednak o rodzinie, z którą nie będziemy mogli się spotkać przy stole i podzielić opłatkiem. Wiele radości zapewne sprawi im otrzymanie kartki. Najlepiej zrobić ją własnoręcznie. Usiąść wieczorem z dzieckiem, z mężem, z chłopakiem i razem przygotować coś wyjątkowego. Inspiracje i przykłady można zobaczyć w materiale w NDiO – Flora.

6 79 2

Zapewne dla wielu z Was okres przedświąteczny będzie bardzo pracowity. Zamówienia na ozdoby, dekoracje do domu, do biura. Jak pozyskiwać nowych klientów za pomocą tak popularnego obecnie Internetu, w artykule okiem praktyka mówi Andrzej Dąbrowski, konsultant florystyczny. Przydatne wskazówki jak prowadzić skutecznie profil na FB, w co inwestować, aby nasze dochody wzrastały i wiele, wiele innych rad.

6 79 4

W numerze również stałe działy: florysta radzi, wydarzenia, dekoruje i smakuje, kalendarium. Numer pełen inspiracji, a dla nowych prenumeratorów wyjątkowe prezenty.

6 79 3

Najnowszy numer można kupić w salonach Empik, InMedio, kioskach Kolportera i Ruchu lub dzwoniąc do Redakcji 71 344-80-00.

Zapraszamy do lektury.

Informacja: ndio.com.pl

Last modified on Wednesday, 04 December 2013 16:22
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl