Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl
Alpy Alpy stubaier-gletscher.com

Korepetycje z biznesu florystycznego na sportowo - Alpy!

Rate this item
(0 votes)

„Podróże kształcą” - każdy podróżnik, może to potwierdzić. Chciałbym w moim działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie i na świecie, czynny wypoczynek i trening umiejętności biznesowych? Jestem przekonany, że tak! Od wielu lat łączę pasję do podróży z pasją do florystyki! Zapraszam na cykliczne wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Korepetycje z biznesu florystycznego na sportowo”! Chcę wspólnie z Wami spędzać na sportowo czas i zwiedzać najpiękniejsze miejsca na świecie w poszukiwaniu florystycznych i biznesowych inspiracji.

Korepetycje z biznesu florystycznego na sportowo!

Połowa listopada to okres kiedy można parę dni odpocząć po bardzo pracowitym październiku. Chciałbym zaprosić Was na trening sportowo-umysłowy w austriackie Alpy. Proponuję 5-cio dniowy wyjazd w tym 4 dni jazdy na nartach i 2 wieczorne treningi biznesowe. Zapraszam na jeden z najbardziej przyjaznych narciarzom lodowiec w Austrii – Stubai – dość blisko położonego regionu narciarskiego, zaledwie 790 km (7,5 godziny jazdy samochodem) od południowo-zachodniej granicy Polski. Lodowiec Stubai, uchodzący za najbardziej urozmaicony narciarsko, leży w samym sercu Tyrolu. Możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu bez liku!

Śnieg na stokach jest rzeczą oczywistą, a dobra zabawa nie opuści nas od pierwszego do ostatniego dnia wyjazdu! Dołącz do nas od 15 do 23 listopada!

Lodowiec Stubai spełnia wszystkie narciarskie marzenia dzięki 108 kilometrom tras i 100% gwarancją śniegu od października do czerwca. Dzięki tyrolskiemu wyróżnieniu "Atest jakości tras" lodowiec Stubai gwarantuje zadbane trasy dla wymagających narciarzy. Narciarze mają tu do dyspozycji w sumie ponad 108 km oznakowanych tras. Dobrze podzielone na wszystkie stopnie trudności, od łatwych do trudnych - każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. 24 nowoczesne wyciągi dbają, by transport odbywał się bez zakłóceń i przewożą Państwa na wysokość do 3.200 m n.p.m. Roztaczającego się stamtąd widoku panoramicznego na pewno szybko nie zapomnicie.

Après-ski zaproszę uczestników wyjazdu na korepetycje z wiedzy o biznesie florystycznym.  Tematy szkolenia dostosuję do oczekiwań uczestników. Podpowiem jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem florystycznym w obecnych czasach. W przystępny sposób przekażę wiedzę z zakresu marketingu i zarządzania przedsiębiorstwem.

Chcemy aby wyjazdy przebiegały w rodzinnej atmosferze, aby każdy z uczestników oprócz szkolenia, w wolnym czasie angażował się we wspólny aktywny wypoczynek. Naszym priorytetem przy organizacji wyjazdowych warsztatów jest maksymalne ograniczanie zbędnych kosztów. Wybieramy kierunki gdzie łatwo i w miarę tanio można dojechać, noclegi szukamy w wynajmowanych tanich a pięknych, klimatycznych domach, w cichej i spokojnej okolicy. Przygotowanie posiłków we własnym zakresie też znacznie obniża koszty wyjazdu a dodatkowo przyczyni się do integracji grupy. Mamy w tym duże doświadczenie, ponieważ podróżując prywatnie od wielu lat sprawdziliśmy i preferujemy taki rodzaj wypoczynku.  Wspólne zainteresowania, nauka, posiłki we wspólnym domu, wspólne wieczorne rozmowy, wspólne zwiedzanie pięknej okolicy w miłej i przyjaznej atmosferze – taka atmosfera sprzyjać będzie nawiązywaniu nowych florystycznych przyjaźni.

Z doświadczenia wiem, że wspólne spotkania florystów, wymiana doświadczeń, nieformalne rozmowy, omówienie nurtujących problemów, podzielenie się sukcesami uczą więcej niż niejeden podręcznik. Wyrwanie się na kilka dni od codzienności, spojrzenie na swój biznes z boku, z innej perspektywy pozwala zweryfikować swoje dotychczasowe działania. Za każdym razem będziemy chcieli odwiedzić lokalnych przedstawicieli branży kwiatowej aby wymienić się doświadczeniami w biznesie kwiatowym. Takie spotkania pozwolą nam poczuć wszystkimi zmysłami lokalną florystykę.

Jestem przekonany, że po każdym takim wyjeździe wrócimy z ochotą do naszych codziennych zajęć wypoczęci, zainspirowani i z nowymi przyjaźniami. Niech przysłowie „Podróże kształcą” zmaterializują się w realizacji naszego innowacyjnego projektu szkoleniowego.

Andrzej Dąbrowski
Konsultant w biznesie florystycznym

konsultant-300x150


Zapraszam! Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji udzieli organizator – 601375900, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Szacowane (na jedna osobę) koszty wyjazdu:

  • Korepetycje z biznesu florystycznego – 300 zł
  • Dojazd – około 300 zł
  • Noclegi – 4 x 25 euro = 100 euro
  • Karnet narciarski 3,5 dniowy SuperSkipass – 122 euro

Dodatkowo ubezpieczenie (około 60 zł) i wyżywienie (przykładowo - wienerschnitzel z frytkami i piwem kosztuje w restauracji na stoku około 12 euro).

Last modified on Tuesday, 14 October 2014 16:13
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl