Dzisiaj jest: 29 Maj 2020    |    Imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Polityka Jakości

 • 19 March 2012
 • Written by 
 • Print
 • Polityka Jakości

  Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: działanie GFF oparte jest na zrozumieniu wymagań klienta i projektowanie produktu końcowego w celu spełnienia tych oczekiwań, na czas i w ramach określonego w budżetu. Nasze cele ukierunkowane są na utrzymywanie stałej jakości i zadowolenia konsumentów. Osiągamy je dzięki temu, że cały proces realizacji usług na każdym etapie jest ściśle monitorowany. Dla GFF profesjonalna obsługa klienta jest zawsze priorytetem. Deklarujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy aby wszystkie dokonywane u nas zamówienia były łatwe, przebiegały sprawnie i terminowo.

  GFF zbudowała swoją markę na jakości usług i produktów. Ważne jest, aby pamiętać, że kwiaty są delikatnym, naturalnym produktem, który będzie reagował na bezpośrednie środowisko wewnętrzne i zewnętrzne warunki atmosferyczne. Z kwiatami mamy do czynienia od 18 lat, GFF zapewniamy produkty i usługi wyłącznie z najświeższych i najwyższej jakości kwiatów kupowanych kilka razy w tygodniu od najlepszych ogrodników. Niestety, od momentu przekazania naszego produktu klientowi, wraz z upływem czasu jego dekoracyjność bezpowrotnie maleje. Jest to proces naturalny i nie mamy na to wpływu.

  Od kilkunastu lat edukujemy naszych klientów jak postępować z kwiatami aby ich dekoracyjność cieszyła jak najdłużej. Do każdego produktu z kwiatów ciętych dodajemy przywieszkę z instrukcją jakie czynności należy wykonać i jakich sytuacji unikać aby bukiet jak najdłużej zachował swoją dekoracyjność. Aby zwiększyć żywotność, zalecamy przycięcie łodygi na ostrym kątem i zmieniać wodę w wazonie co dwa dni. Nasłonecznienie, przeciąg, ogrzewanie, klimatyzacja, czy zmiany temperatur mogą mieć negatywny wpływ na kwiaty. Niestety, na żywotność roślin i kwiatów ma wpływ zbyt wiele zmiennych nie zależnych bezpośrednio od naszego działania, trudno nam przez to zagwarantować jakość w każdym przypadku.

  GFF będzie stale ulepszać swoje produkty i usługi, aby lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów i zapewnić im na czas każdorazowo nasz niezawodny serwis. Naszym celem jest 100% satysfakcji naszych klientów. Cenimy sobie tę współpracę i ciężko pracujemy, aby być jedynym wyborem dla dostaw kwiatów dla Ciebie. Każdy kwiat jest niepowtarzalny, takie też są Twoje szczególne wymagania i obawy dotyczące zamówienia. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące zamówienia, zachęcamy do kontaktu z nami, aby je wyjaśnić i osiągnąć Twoją pełną satysfakcję.

  Reklamacje

  Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni. Oczekujemy jednak, że przetrwają znacznie dłużej, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone telefonicznie, faksem, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od wydania produktu. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.

  GFF buduje swój wizerunek już od 18 lat. Staramy się wypełniać zamówienia terminowo i zgodnie z życzeniami klienta, dlatego zawsze kiedy pojawi się błąd zrobimy wszystko, aby go naprawić. Każda reklamacja jest traktowana indywidualnie i będzie przez nas wnikliwie rozpatrzona. Po wyjaśnieniu problemu z kwiaciarnią realizującą zamówienie, GFF przedstawi odpowiednie propozycje rekompensaty.

  Gdy nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia, zwrócimy klientowi pełną wartość zamówienia. W przypadku płatności kartą kredytową lub przelewem bankowym pieniądze będą zwracane bezpośrednio na rachunek klienta. W przypadku płatności realizowanych gotówką lub przekazem pocztowym zwroty będą dokonywane za pomocą przelewu bankowego.

  Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy.

  × Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl