Dzisiaj jest: 29 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

Nasze marki

 • 20 April 2010
 • Written by 
 • Print
 • Hurtownia kwiatów FLORAND posiada ponad 14 letnią tradycję sprzedaży hurtowej roślin ciętych, doniczkowych i sztucznych,  artykułów florystycznych,  ogrodniczych i artykułów dekoracyjnych dla domu.
  Kupujemy kwiaty od najlepszych ogrodników w Polsce, jesteśmy również bezpośrednim importerem kwiatów z Holandii, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość i najniższą cenę za profesjonalne usługi.
  Istnieje potrzeba piękna w miejscach, w których przebywamy, pracujemy, mieszkamy, odpoczywamy lub uczestniczymy w uroczystych i ważnych wydarzeniach. Kwiaty wnoszą to piękno w najszlachetniejszy sposób, a dzięki talentowi, wiedzy i doświadczeniu florysty harmonijnie dopełniają lub wręcz kreują urodę miejsca i okoliczności. Trafnie dobrane kompozycje podnoszą estetykę wnętrza, zawsze są elementem luksusu, dodają elegancji, prestiżu i rangi.
  Śledzimy światowe trendy. Chętnie współpracujemy z firmami, którym nie jest obojętna jakość i atrakcyjność asortymentu.

  BUKIECIARZ to sieć 5 kwiaciarni na terenie Bolesławca i okolic. Polecamy usługę POSŁANIEC, dzięki której umożliwiamy przesłanie bukietu kwiatów w dowolne miejsce w Polsce, Europie i na Świecie
  Zamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych.
  Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość oraz najwyższą jakość. Oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa to nasze atuty.
  Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.

  AMAZONIA to wyjątkowy salon florystyczny, nie mający odpowiednika na rynku bolesławieckim. Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

  Od kilku lat w Bożejowicach w budynku hurtowni kwiatów mieści się pracownia florystyczna PARTY FLOWERS. Jest to wyjątkowa pracownia nie mająca odpowiednika  w regionie. Zainspirowani naturą tworzymy nasze kompozycje balansując na pograniczu sztuki, architektury i florystyki. Najważniejsze w tworzonych przez nas aranżacjach są kwiaty, ich jakość, świeżość i naturalne piękno, ponieważ te właśnie czynniki są gwarancją zadowolenia naszych Klientów.
  Największą satysfakcję mamy z tworzenia pięknych i niepowtarzalnych dekoracji wnętrz Kościołów na święta kościelne, uroczystość chrztu, pierwszej komunii, bierzmowania, ślubu oraz prymicji.

  AKADEMIA FLORYSTYCZNA to placówka szkoleniowa firmy FLORAND prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych, została wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych. Placówka szkoleniowa powstała w 1996 roku z myślą o wewnętrznym kształceniu i dokształcaniu pracowników w firmie. Wraz ze wzrostem zainteresowania szkoleniami florystycznymi wśród innych firm i instytucji oraz osób prywatnych, placówka stworzyła ofertę szkoleniową.
  Naszym celem jest podnoszenie kwalifikacji pracowników kwiaciarni oraz promocja zatrudnienia i aktywizacja zawodowa osób pozostających bez pracy i zagrożonych zwolnieniem z pracy. Pomagamy wejść lub powrócić na rynek pracy. Pomagamy zmienić zawód lub uzupełnić posiadane kwalifikacje zawodowe.
  Akademia Florystyczna jest wyspecjalizowaną placówką kształcącą w 2 zawodach: w zawodzie bukieciarza i w zawodzie florysty.

  × Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl