Dzisiaj jest: 29 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
× Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl

FAQ - częste pytania i odpowiedzi POSŁANIEC

 • 12 August 2010
 • Written by 
 • Print
 • USŁUGA POSŁANIEC

  Jestem zainteresowana złożeniem zamowienia na doręczenie bukietu kwiatów w Bolesławcu, bukiet wybrałam ze strony, niestety nie ma tam podanych cen, w jaki sposób mam zamówić bukiet?
  Uruchomilismy e-kwiaciarnię, gdzie można online zamówić wybrany bukiet i przesłać w dowolne miejsce na świecie. Bezpośredni link do strony: www.poslaniec.florand.com.pl. Można również zamówić bukiet dzwoniąc do nas lub przesyłając informację na adres e-mail opisując bukiet. Ewentualnie proszę podać kwotę jaką mamy do dyspozycji, dane adresowe odbiorcy, telefon, bilecik. W e-mailu zwrotnym prześlę numer konta lub wskażę jak można zapłacić kartą kredytową.

  Z jakim wyprzedzeniem należy dokonać zamówienia?
  Jeśli chodzi o termin składania zamówienia to im wcześniej tym lepiej, ale w zasadzie gdy bukiet jest komponowany z kwiatów sezonowych to wystarczy 4 godziny przed terminem dostawy.

  Jaki jest koszt dostawy bukietu?
  Koszt dostawy bukietu na terenie Bolesławca wynosi 10 zł. Przy zamówieniu powyżej 50 zł bukiet dostarczamy gratisowo. W Polsce zryczałtowana opłata za dostawę do większych miejscowości (powiatowych) i w promieniu 15 km od nich to koszt 18,00 zł , gdy miejscowość jest oddalona od wiekszej miejscowości od 16 do 25 km - wtedy koszt wynosi - 26 zł,  gdy miejscowość jest oddalona od wiekszej miejscowości od 25 km do 35 km - wtedy koszt wynosi - 36 zł.

  Czy bukiet zamawiany telefonicznie lub przez Internet jest droższy niż ten zamawiany bezpośrednio w kwiaciarni?
  Oferujemy kwiaty w takiej samej cenie jak w lokalnej kwiaciarni. Bez ukrytych kosztów, na przejrzystych warunkach, uczciwie. Nasze bukiety lokalnie dostarczamy bezpośrednio z naszej kwiaciarni, natomiast poza okolicę doręczają najlepsze kwiaciarnie w Polsce i na świecie. W przygotowanie bukietów wkładamy całe doświadczenie i serce - funkcja posłańca Waszych uczuć zobowiązuje. Mamy ambicję towarzyszyć Wam we wszystkich najważniejszych momentach.

  × Uwaga! Serwis florand nie jest już atkualizowany, zapraszamy na naszą nową stronę wsparcieflorystow.pl