Dzisiaj jest: 5 Sierpień 2021    |    Imieniny obchodzą: Oswald, Emil, Maria

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

W bolesławieckiej telewizji AZART SAT można było obejrzeć reportaż „Wariacje świąteczne” nagrany w listopadzie na zorganizowanym przez nas pokazie florystycznym „Boże Narodzenie klasycznie i nowocześnie”. Reportaż oprócz pięknie sfilmowanych dekoracji świątecznych i bukietów zawiera ciekawe wywiady z florystami i dekoratorkami biorącymi udział w pokazie. Prowadzący pokaz udzielają wielu ciekawych wskazówek jak oryginalnie udekorować stół świąteczny, jakie trendy proponują na tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Ponad dwudziesto minutowy reportaż to duża porcja ciekawostek florystycznych.

W bolesławieckiej telewizji AZART SAT można było obejrzeć kilkuminutową relację z pokazu florystycznego "Boże Narodzenie klasycznie i nowocześnie" zorganizowanego przez Grupę Florystyczną Florand. Reportaż można zobaczyć online również dziś w archiwum na stronie www.azartsat.pl w wydarzeniach z dnia 29.11.2011 od 8 minuty programu.

Firma FLORAND udowodniła w piętnastu latach działalności, że jest godnym zaufania partnerem w biznesie. Jest jednym z największych w regionie hurtowym sprzedawcą kwiatów. Na jej sukces znaczący wpływ miały: zaangażowanie i fachowość pracowników, wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, bogaty asortyment roślin i kwiatów w najwyższej jakości, wszechstronność działania, ciągle wprowadzane innowacje, wysoka jakość świadczonych usług, oraz znakomita lokalizacja. Nie bez znaczenia jest fakt, że pomimo działalności w jednej  branży profil firmy jest bardzo zróżnicowany: import, sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna, budowa sieci kwiaciarni franczyzowych, wykonywanie usług florystycznych i szkoleniowych. Dzięki temu ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę o branży.

BUKIETY NR 3 (54) 2011

W jesiennym numerze BUKIETÓW ukazał się artykuł opisujący nowoczesne sposoby zakupu kwiatów. Również my mogliśmy podzielić się naszym doświadczeniem w tym temacie.

KOA (Kopen Op Afstand) jest programem służącym do dokonywania zakupu na giełdzie FloraHolland. Umożliwia on kupującym z całego świata, bezpośredni zakup kwiatów i roślin doniczkowych bezpośrednio z zegarów aukcyjnych FloraHolland, bez udziału pośredników.

Potencjalnych franczyzobiorców zaskakują koszty inwestycji. I choć ich zwrot można uzyskać dość szybko, obawiają się podjąć ryzyko.

Ponad pół roku funkcjonowania systemu franczyzowego Bukieciarz nie zaowocowało na razie otwarciami placówek w tej formule. Co powstrzymuje zainteresowanych branżą przed skorzystaniem ze sprawdzonego pomysłu na biznes?

Tydzień w barwie różowej – delikatność. Barwa delikatności, młodości i romantyzmu. Również symbol wiosny, szyku, honoru, zrozumienia i respektu. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: królewska postawa, wyszukany styl, zadbany, opiekuńczy i chroniący. Termin akcji poniedziałek  26.04.2011 - niedziela  01.05.2011

Na wszystkie rośliny w kolorze różowym rabat 20%.

W kwietniowym numerze florystycznego miesięcznika FLORUM zamieszczono artykuł z prezentacją naszych kwiaciarni. Dodatkową satysfakcję mamy z tego powodu, że informacja jest pierwszą z cyklu opisującym różne kwiaciarnie w Polsce.

W trzecią niedzielę marca odbyły się w Bolesławcu pierwsze Targi Ślubne. Po ilości odwiedzających widać było, że inicjatywa była trafna. Na targach nie mogło zabraknąć stoiska pracowni florystycznej PARTY FLOWERSZaprezentowaliśmy kilka zestawów najmodniejszych w tym sezonie bukietów ślubnych i kilka przykładów dekoracji kwiatowych zgodnych z obowiązującymi trendami florystycznymi.

Tydzień w barwie pomarańczowej – ogień. Barwa ognia, bogactwa i zabawy. Również symbol ciepła, zabawy i obfitości. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: humor, radość, przyjaźń, spontaniczność i ciepła osobowość. Termin akcji: wtorek  12.04.2011 - niedziela  17.04.2011.

Na wszystkie rośliny w kolorze pomarańczowym rabat 20%.