Dzisiaj jest: 20 Październik 2020    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Stowarzyszenie Florystów Polskich zaprasza chętnych z branży florystycznej do wzięcia udziału w dwudniowym szkoleniu  pt. KOREPETYCJE Z BIZNESU FLORYSTYCZNEGO, które odbędzie się w dniach:

8-9 kwietnia 2013 r. we Wrocławiu

15-16 kwietnia 2013 r. w Katowicach

22-23 kwietnia 2013 r. w Krakowie

„Podróże kształcą” - każdy podróżnik, może to potwierdzić. Chcielibyśmy w naszym działaniu wyjść poza potoczne znaczenie tego przysłowia. Aby podróże kształciły jeszcze bardziej. Czy można połączyć podróże do pięknych miejsc w Europie i na świecie, czynny wypoczynek i trening umiejętności biznesowych? Jesteśmy przekonani, że tak! Od wielu lat łączymy pasję do podróży z pasją do florystyki! Monika i Andrzej Dąbrowscy z Akademii Florystycznej zapraszają na cykliczne wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Chcemy wspólnie z Wami zwiedzać najpiękniejsze miejsca na świecie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Korepetycje z biznesu florystycznego na sportowo!

Zima w pełni, za oknem biały krajobraz, minusowa temperatura. Branża florystyczna dostosowała się do aury zimowej, spowolniła, czeka na wiosenne przebudzenie. Floryści w czasie zimy mają mniej pracy a przez to więcej czasu na odpoczynek, przemyślenia i edukacyjne działania. Chciałbym zaprosić Was  na trening sportowo-umysłowy w austriackie Alpy. Proponuję 5-cio dniowy wyjazd w tym 4 dni jazdy na nartach i 2 wieczorne treningi biznesowe. Zapraszam do jednej z najbardziej przyjaznej narciarzom dolin w Austrii – doliny Ziller – dość blisko płożonego regionu narciarskiego, zaledwie 700 km (6,5 godziny jazdy samochodem) od południowo-zachodniej granicy Polski. Dolina Ziller, uchodząca za "najaktywniejszą dolinę świata", leży w samym sercu Tyrolu. Możliwości spędzenia wolnego czasu jest tu bez liku!

14.01.2013 rozpoczynamy kolejny kurs "Podstawy bukieciarstwa w tydzień". Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt!

Bazując na kilkunastoletniej praktyce w biznesie kwiatowym i kilkuletnim doświadczeniu w szkoleniach florystycznych jesteśmy w stanie fachowo i w przyjemny sposób przekazać naszą wiedzę i umiejętności naszym kursantom.