Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Holenderskie firmy ogrodnicze Roseworld i Schreurs z przyjemnością informują o wprowadzeniu nowego gatunku białej róży wielkokwiatowej - White Naomi! ®. Będzie można ją kupić już od poniedziałku 28 czerwca 2010 roku na aukcji Naaldwijk FloraHolland.

W piątek i sobotę odbyła się wystawa prac adwentowych i bożonarodzeniowych wykonanych przez florystyki z pracowni florystycznej Party Flowers. Każdy, kto ceni sobie florystykę na dobrym, wysokim poziomie, powinien był zobaczyć tę wystawę. Była to wspaniała okazja, aby podpatrzeć pomysły profesjonalistów i zastosować je we własnym domu.

W dniach 27-28 listopada w Zamku Kliczków odbyła się wystawa „Christmas art & party flowers  zorganizowana przez Grupę Florystyczną FLORAND z Bolesławca. Widzowie mogli podziwiać i zakupić dziesiątki dekoracji świątecznych. Jeszcze do świąt efekty wystawy możemy podziwiać w kwiaciarniach BUKIECIARZ, salonie florystycznym AMAZONIA w Bolesławcu oraz w siedzibie pracowni florystycznej PARTY FLOWERS w Bożejowicach.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą wystawę adwentowych i bożonarodzeniowych dekoracji wykonanych przez grupę florystów z pracowni florystycznej „PartyFlowers”, która odbędzie się w sobotę 28 listopada 2009 r. w godzinach 10-16 w Zamku Kliczków.

Tydzień w barwie pomarańczowej – ogień. Barwa ognia, bogactwa i zabawy. Również symbol ciepła, zabawy i obfitości. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: humor, radość, przyjaźń, spontaniczność i ciepła osobowość. Termin akcji: wtorek  14.04.2009 - niedziela  19.04.2009

Na wszystkie rośliny w kolorze pomarańczowym rabat 20%.

Page 3 of 3