Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nasze kwiaciarnie uruchomiły program lojalnościowy dla swoich klientów bez kart i czytników na platformie Freebee.

Od wielu lat planowałem wprowadzenie kart lojalnościowych dla klientów kwiaciarni Bukieciarz i salonu florystycznego Amazonia. Jednak zawsze napotykałem bariery w postaci wysokich kosztów i skomplikowanych procedur wprowadzenia systemu i późniejszego rozliczania. Dodatkową wątpliwością była ilość kart lojalnościowych różnych firm w moim portfelu, po jakimś czasie przestałem je po prostu nosić ze sobą i nie chciałem aby tak samo postąpili nasi klienci. W ostatnim czasie natrafiłem na ogólnopolska platformę Freebee. Ujęły mnie jej proste zasady, niskie koszty, bezpieczeństwo, dostepność i skala działania.

 

Poczuj się olimpijskim zwycięzcą! W sierpniu - miesiącu olimpijskim - w kwiaciarniach Bukieciarz i salonie florystycznym Amazonia, już za 59 zł możesz kupić taki bukiet jaki otrzymują zwycięzcy podczas ceremoni dekoracji.

bukiet olimpijski 07

Imponująca część artystyczna otwarcia  Igrzysk Olimpijskich w Londynie zakończona. Po przemarszu reprezentacji wszystkich uczestniczących krajów igrzyska otworzyła królowa Elżbieta II. Młodzi brytyjscy sportowcy zapalili znicz olimpijski. Czas rozpocząć rywalizację sportową! Pierwsze finały wyłaniające olimpijskich zwycięzców i ceremonie rozdania medali już za nami. Wszyscy sportowcy stający na podium oprócz medali otrzymają również bukiety kwiatów. Z jakich kwiatów będą wykonane? Kto jest projektantem bukietu olimpijskiego? Kto go wykona?

Tydzień w barwie różowej – delikatność. Barwa delikatności, młodości i romantyzmu. Również symbol wiosny, szyku, honoru, zrozumienia i respektu. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: królewska postawa, wyszukany styl, zadbany, opiekuńczy i chroniący. Termin akcji poniedziałek  26.04.2011 - niedziela  01.05.2011

Na wszystkie rośliny w kolorze różowym rabat 20%.

Tydzień w barwie pomarańczowej – ogień. Barwa ognia, bogactwa i zabawy. Również symbol ciepła, zabawy i obfitości. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: humor, radość, przyjaźń, spontaniczność i ciepła osobowość. Termin akcji: wtorek  12.04.2011 - niedziela  17.04.2011.

Na wszystkie rośliny w kolorze pomarańczowym rabat 20%.

Kiermasz świąteczny w Zamku Kliczków w dniach 11-19 grudnia 2010 roku.

Nie masz jeszcze prezentów pod choinkę?
Chciałbyś kupić ozdoby świąteczne oraz wiele innych rzeczy?

W Japonii zaprezentowano genetycznie modyfikowaną nową odmianę niebieskich róż.

Page 2 of 3