Dzisiaj jest: 15 Lipiec 2020    |    Imieniny obchodzą: Henryk, Włodzimierz, Brunon

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Nasza firma znana jest z tego, że oferuje elastyczne usługi, dopasowane do potrzeb Klientów. Właśnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku powstała usługa doradztwa, realizowanego na zasadzie rozliczeń godzinowych.

Co cechuje tę naszą usługę?

Przede wszystkim dajemy wsparcie firmom, które nie potrzebują kompleksowej pomocy, lub też w chwili obecnej nie posiadają środków finansowych na strategie. Jest to pomoc, której zaletą jest nie blokowanie budżetów. Ponadto jest to natychmiastowa reakcja na nagle pojawiającą się potrzebę. Świadcząc doradztwo biznesowe zapewniamy wsparcie ekspertów w konkretnych potrzebach. Dzielimy się z Klientami naszą bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Od skutecznego przygotowania się do negocjacji zależy ich płynny przebieg oraz osiągnięcie korzystnych zapisów w umowach, aktach notarialnych, czy też kontraktach.

Sukces negocjacji to także między innymi umiejętność uważnego słuchania, wychwytania istotnych informacji, umiejętność ripostowania, kontrargumentacji, to także umiejętność przekonania partnera do swojego stanowiska.

Niezależnie od tego, jak dużą firmę Państwo reprezentują, mają Państwo świadomość, jak ważne jest sprawne zarządzanie. A sprawne zarządzanie, to dobrze zdefiniowane i prowadzone procesy, z których składa się codzienna rzeczywistość każdej firmy.

Ja również, mając tą wiedzę oraz bogate doświadczenie, zdaję sobie z tego sprawę i chętnie podejmuję się analizy oraz ewentualnej naprawy procesów w przedsiębiorstwach.

Określam najbardziej odpowiednie kanały sprzedaży dla produktów i usług mojego Klienta, opracowując wszystkie procesy. Wspomagam moją wiedzą rozwijanie kanałów sprzedaży poprzez m. in. pozyskiwanie partnerów, wykorzystywanie sił własnych firmy, uczestniczenie w procesie rekrutacji.

W zależności od potrzeby moich Klientów opracowuję zupełnie nowe strategie sprzedaży dla działów już istniejących lub przygotowuję  strategie dla nowych przedsięwzięć. Przykładem może być nowy kanał sprzedaży lub nowo wprowadzane produkty lub usługi.

Opracowuję strategie marketingowe od podstaw i pomagam je wdrażać. Błyskawicznie dostosowuję je do zmieniającej się rzeczywistości rynkowej. Analizuję działania konkurencji, realizuję badania wybranych obszarów.

Marketing to obszar, w którym czuję się naprawdę pewnie. Przemawia za tym wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami z tej dziedziny. Pomagam więc firmom, które chcą z tej wiedzy eksperckiej skorzystać.

Dwudziestoletnie doświadczenie w detalicznej i hurtowej sprzedaży roślin i kwiatów, oraz usług florystycznych upoważnia nas do stwierdzenia, że przy naszej pomocy każdy może osiągnąć sukces w tej specyficznej branży.

W swojej działalności spotykamy się często z pytaniami:

„Nasza kwiaciarnia ma mocną pozycję na lokalnym rynku. Czy można ja jeszcze wzmocnić?”

„Jak mam konkurować z marketami?”

„Jaka jest przyszłość biznesu kwiatowego?”

„Jak zwiększyć przychody w kwiaciarni?”

„Jak ograniczyć koszty w kwiaciarni?”

„Jak ominąć pośredników aby mieć jak najlepsze ceny zakupu?”

„Czy mam dobre asortyment? W jaki sposób można go polepszyć?"

„Kto jest moim klientem docelowym?”

„Czy istnieją rynki dostępne dla mnie, o których nie wiem?”

„Mam wielu stałych klientów, ale mam poczucie że część z nich odchodzi do konkurencji. Jak mogę ich zatrzymać i gdzie mogę znaleźć nowych klientów?”

Page 6 of 6