Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

W najnowszy numerze magazynu florystycznego Nasz Dom i Ogród: piękne, letnie wianki i rusałki, kompozycje z wykorzystaniem gwiazdy wśród kwiatów – anturium, relacja z VII Florystycznych Mistrzostw Polski oraz florystyczne stroje prezentowane podczas targów Flowers & HorTech 2012 – Show na Broniszach.

W aktualnym numerze florystycznego czasopisma Nasz Dom i Ogród - Flora można przeczytać wiele ciekawych artykułów i zobaczyć wiele inspirujących zdjęć. W tym numerze w dziale Okiem Praktyka można przeczytać kolejny artykuł mojego autorstwa, tym razem doradzam jak i po co budować wizerunek kwiaciarni. Zachęcam do lektury. Obszerniejszy tekst na ten temat można przeczytać w dziale KONSULTANT.

W bolesławieckiej telewizji AZART SAT można było obejrzeć kilkuminutową relację z pokazu florystycznego "Boże Narodzenie klasycznie i nowocześnie" zorganizowanego przez Grupę Florystyczną Florand. Reportaż można zobaczyć online również dziś w archiwum na stronie www.azartsat.pl w wydarzeniach z dnia 29.11.2011 od 8 minuty programu.

BUKIETY NR 3 (54) 2011

W jesiennym numerze BUKIETÓW ukazał się artykuł opisujący nowoczesne sposoby zakupu kwiatów. Również my mogliśmy podzielić się naszym doświadczeniem w tym temacie.

Potencjalnych franczyzobiorców zaskakują koszty inwestycji. I choć ich zwrot można uzyskać dość szybko, obawiają się podjąć ryzyko.

Ponad pół roku funkcjonowania systemu franczyzowego Bukieciarz nie zaowocowało na razie otwarciami placówek w tej formule. Co powstrzymuje zainteresowanych branżą przed skorzystaniem ze sprawdzonego pomysłu na biznes?

W kwietniowym numerze florystycznego miesięcznika FLORUM zamieszczono artykuł z prezentacją naszych kwiaciarni. Dodatkową satysfakcję mamy z tego powodu, że informacja jest pierwszą z cyklu opisującym różne kwiaciarnie w Polsce.

Page 3 of 5