Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Mam w rękach najnowszy numer NDiO – Flora, a w nim:
• Raz/dwa/trzy – florystyczne inspiracje.
• Uroczysty tydzień – florystyka komunijna.
• Fotorelacja z targów w Essen.
• Florystyczne inspiracje na Wielkanoc.
• Uniwersalne doniczkowe.
• Pomysły na dekorację wielkanocnego śniadania.
• Uległy dereń – ciekawe pomysły na wykorzystanie tej rośliny w kompozycjach florystycznych.

W najnowszym numerze NDiO-flora znajdziecie wiele inspiracji na temat florystyki ślubnej. Ponadto w numerze: Raz dwa trzy - instrukcje jak samemu zrobić bukiety, kompozycje i dekoracje samochodu; artykuł o fińskiej florystyce z Pirjo Koppi. Polecam korespondencję Tomasza Max Kuczyńskiego z Francji - "Konkurs w Reims", oraz artykuł w dziale Florysta Radzi, gdzie Magdalena Birula-Białynicka proponuje niecodzienne kreacje bukietu ślubnego. Warto również przeczytać artykuł w dziale Okiem Praktyka, gdzie w artykule "Pod własnym czy cudzym szyldem?" przedstawiam zalety i wady współpracy franczyzowej. Obszerniejszy tekst na ten temat można przeczytać w dziale KONSULTANT.

Święta Bożego Narodzenia dopiero za ponad miesiąc, ale już warto szukać inspiracji i myśleć o kompozycjach, które będziemy proponować naszym klientom. Najnowsze wydanie dwumiesięcznika Nasz Dom i Ogród - Flora na pewno będzie znakomitym źródłem inspiracji. Znajdziecie w nim kilka przykładów na świąteczne dekoracje z pokazu organizowanego w ubiegłym roku przez Grupę Florystyczna Florand - „Boże Narodzenie klasycznie i nowocześnie”.

Sztuczne piękno…?

Jak zwiększyć sprzedaż kwiatów sztucznych i dodatków florystycznych w centrach ogrodniczych? To proste… Zadbaj o dostępność zróżnicowanego asortymentu wysokiej jakości, eksperymentuj z kształtami i kolorami oraz pokaż klientowi konkretne rozwiązania aranżacyjne.

Już dotarło do mnie wrześniowo - październikowe wydanie czasopisma dla florystów. A w nim: relacja z Międzynarodowych Targów Roślinnych w Essen, gdzie zaprezentowano miedzy innymi nieograniczone możliwości wykorzystania chryzantem we florystyce.

W najnowszym numerze magazynu florystycznego Nasz Dom i Ogród: odważne kolorystyczne pomysły na bukiet ślubny, ciekawe przykłady butonierek, dekoracji samochodów i stołów.

Page 2 of 5