Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Grupy zakupowe dla hurtowni kwiatów.

Flowers Serwis dla grupy zakupowej to rozwiązanie na miarę XXI wieku! Jest tu wszystko czego potrzebują managerowie grupy oraz podmioty (np. hurtownie) z nimi współpracujące w ramach wspólnych zakupów.

Co najważniejsze FLOWERS SERWIS pozwala zrezygnować z uciążliwych maili i telefonów podczas współpracy w ramach grupy zakupowej a także znacząco przyśpiesza procesy realizacji zamówień grupy.

Pozytywny wzrost sprzedaży kwiatów i roślin w lutym.

W zeszłym roku w okresie Walentynek z powodu ostrego mrozu w dużej części Europy sprzedaż gwałtownie spadła. W tym roku pogoda miała wpływ na znacznie lepszy nastrój na holenderskich giełdach kwiatowych, popyt na kwiaty i rośliny wzrósł. Europa Wschodnia po raz kolejny pokazała rosnące zainteresowanie tym pierwotnie pochodzącym z krajów zachodnich kwiatowym świętem. Natomiast pod koniec lutego można było odczuć na rynku kwiatowym wzrost zainteresowania kupców w związku z Międzynarodowym Dniem Kobiet, głównie z powodu zwiększenia popytu na rynku rosyjskim. Największą popularnością cieszyły się róże, chryzantemy i lilie. Bezpośredni udział tych gatunków w ogólnej sprzedaży był podobny do tego samego miesiącem ubiegłego roku. Luty 2013 zakończył się wzrostem wartości przychodów o ponad 15% przy wzroście ilości sprzedanych kwiatów o 2,6%. Często stosowany w analizach rynku kwiatowego wskaźnik - średnia cena za sprzedany kwiat - została ustalona na poziomie 0.374 € i jest o ponad 4 centy wyższa niż w lutym ubiegłego roku.

Na poczatku grudnia ubiegłego roku departament prawny Ministerstwa Finansów przekazał Ministrowi Finansów nową wersję przepisów o wystawianiu faktur VAT. Projekt jest odpowiedzią na luki, które mogły zaistnieć od 1 stycznia 2013 r.

Przedstawiony do podpisu Ministra Finansów projekt rozporządzenia o zmianie rozporządzenia w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług wynika z nietypowej drogi legislacyjnej, jaka objęła w tym roku przepisy o podatku VAT. Nowelizacja ustawy o podatku VAT zawierająca m.in. zasady wystawiania faktur,  została bowiem przesunięta ze stycznia 2013 r. na kwiecień 2013 r. i odpowiednio styczeń 2014 r. Powstała zatem luka w stosowaniu przepisów w roku 2013. Brak przepisów mógł dotyczyć m.in. wystawiania faktur.

EGK

Powstała w wyniku obserwacji i analizy rynku kwiatowego w Polsce. Współpracuje z czołowymi polskimi producentami kwiatów ciętych, daje możliwość polskim firmom dokonywania zakupów bezpośrednio od producentów.

Świeższe i tańsze kwiaty dla Twojej kwiaciarni!

Dystrybucja kwiatów to skomplikowany i kosztowny proces. Aby uprościć zakupy opracowaliśmy innowacyjny system informatyczny, dzięki któremu kwiaciarnie w łatwy sposób będą mogły zamówić rośliny bezpośrednio u ogrodnika, które zostaną sprawnie dowiezione pod drzwi kwiaciarni.

Po prostu - perfekcyjna logistyka!

Wiele się w ciągu tych 40 lat zmieniło. Fajnie pooglądać jak kiedyś wyglądała giełda.

Page 2 of 2