Dzisiaj jest: 17 Styczeń 2021    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
Eryk Lewandowski

Eryk Lewandowski

  • 11 March 2013

Materiał stacji TVN

  • 03 April 2012

Specjalizujemy się w dekoracjach florystycznych ślubów, wesel i innych wydarzeń. W odróżnieniu od tradycyjnych kwiaciarni nie jesteśmy skupieni na handlu detalicznym i możemy poświęcić 100% naszej uwagi, aby pomóc Państwu zaplanować i zaprojektować piękne dekoracje kwiatowe na Wasze uroczystości. Niezależnie od tego, czy planujecie wielkie wydarzenie, intymny ślub czy romantyczne wesele, możemy pomóc nadać tej uroczystości niezapomnianą oprawę, z doskonałym serwisem, niesamowitymi kwiatami, ze szczególną dbałością o szczegóły.

Mając siedzibę w Bolesławcu, naszym serwisem możemy objąć region południowo zachodniej Polski. W najbliższej okolicy znajduje się wiele zabytkowych zamków i pałaców: Zamek Kliczków, Zamek Czocha, Pałac Brunów. Są to idealne miejsca, aby świętować wszystkie wyjątkowe momenty w życiu i cieszyć się tymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi. Historyczny charakter obiektów stwarzają romantyczną i tajemniczą atmosferę, która na długo zostanie w pamięci. Dekoracje florystyczne wykonane w naszej pracowni podkreślą charakter Państwa uroczystości.

Zespół pracowników pracowni florystycznej PARTY FLOWERS z przyjemnością przygotuje dla Państwa kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań. Naszym celem jest, aby stało się ono wyjątkowym wydarzeniem dla Państwa i Państwa Gości.

Ślub i wesele to jedne z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Chcąc sprawić by ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany pracownia florystyczna PARTY FLOWERS stworzyła dla Państwa niezwykłą ofertę ślubną. W procesie przygotowywania do uroczystości prowadzimy konsultacje z Młodą Parą w sprawie doboru kolorystyki, materiału roślinnego i innych akcesoriów florystycznych. Mamy na tym polu doświadczenia zbierane przez długie lata. Nasze dotychczasowe dekoracje, oraz opinie klientów można obejrzeć w galerii na naszej stronie. Ponieważ nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie dla każdego Klienta, konkretny kosztorys możemy podać dopiero po spotkaniu i omówieniu wymagań i zakresu dekoracji. Po konsultacji sporządzimy szczegółowy kosztorys z dokładnymi opisami dekoracji.

Planujecie ślub i wesele w konwencji eleganckiej klasyki lub nowoczesnych wzorów, możemy Wam pomóc ukierunkowując na najlepszy rodzaj dekoracji do stylu wnętrza, jej rozmiar i kolor. Nasze konsultacje i projekt są bezpłatne, spotkanie z Wami sprawi nam wielką przyjemność. Prosimy o wstępne określenie rodzaju kwiatów, kolorystyki, zakresu dekoracji oraz planowanego budżetu na dekorację florystyczną. W procesie planowania dekoracji florystycznej na wesela i inne imprezy kładziemy duży nacisk na poznanie tego, co lubicie i interpretacji tego, co chcecie osiągnąć. Dzięki temu możemy zaoferować wiele praktycznych porad, aby efekt końcowy był doskonały, przynajmniej taki jak sobie wymarzyliście.

  • 29 June 2009

Tydzień w barwie różowej – delikatność. Barwa delikatności, młodości i romantyzmu. Również symbol wiosny, szyku, honoru, zrozumienia i respektu. Przynosi nam na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak: królewska postawa, wyszukany styl, zadbany, opiekuńczy i chroniący. Termin akcji poniedziałek  06.04.2009 - niedziela  12.04.2009

Na wszystkie rośliny w kolorze różowym rabat 20%.

Page 1 of 2