Dzisiaj jest: 12 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
Andrzej Dąbrowski

Andrzej Dąbrowski

  • 04 February 2014

Pracownicy FloraHolland najprawdopodobniej w czwartek wieczorem rozpoczną strajk, ponieważ giełda nie spełnia żądań związkowców. Spór o odprawy w nowym planie społecznym toczy się od końca listopada a negocjacje obecnie utknęły w martwym punkcie.

Związkowcy zapowiadają, że w nocy z czwartku na piątek giełda zostanie zatrzymana na 24 godziny. Czyżby zapowiada się paraliż w tak ważnym dla kwiatowego rynku okresie walentynkowym, w czasie kiedy wszystkie strony realizują znaczną część swoich całorocznych przychodów. Przed 14 lutym, kiedy jest największy popyt a zarazem rekordowa podaż na kwiaty, FloraHolland spodziewa się w tym tygodniu obrotu 135 mln euro.

  • 16 January 2014

Już 22 stycznia Dzień Inspiracji - Finał Konkursu Think Big. Tego dnia 10-ciu Finalistów stoczy ostatnią rozgrywkę w walce o 40 000 zł. Wydarzenie uświetnią goście specjalni - reprezentanci rynku innowacyjnych technologii i przedsiębiorczości.

  • 26 December 2013

Od początku 2014 roku przedsiębiorców czekają kolejne zmiany w prowadzeniu firm. Z nowym rokiem wchodzą życie nowe przepisy dotyczące podatku VAT. Jedna z najważniejszych zmian, które wprowadzają są nowe terminy wystawienia faktur. Obecnie obowiązuje zasada, zgodnie z którą fakturę wystawiają Państwo nie później niż 7 dnia od dnia wydania towaru lub wykonania usługi. Należy zapomnieć o dotychczasowych zasadach wystawiania faktur, gdyż w nowym roku zmieni się bowiem niemalże wszystko. Już dziś zapoznaj się ze zmianami jakie będą obowiazywały od poczatku 2014 roku.