Dzisiaj jest: 30 Czerwiec 2022    |    Imieniny obchodzą: Emilia, Lucyna, Arnold

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Florystyka pogrzebowa

Kwiaty otaczają nas przez całe życie. Są przy nas w chwilach radości i smutku. A w chwili, gdy ktoś umrze, wyrażają nasze uczucia. Piękno kwiatów, ich elegancja oraz możliwość odzwierciedlenia naszych uczuć sprawiają, że kwiaty wyśmienicie nadają się do ostatniego pożegnania kochanej osoby. Kwiaty podkreślają uroczysty charakter tego smutnego dnia.

SERWIS „KONDOLENCJE”

• W naszym katalogu przedstawiamy propozycje wieńców i wiązanek. Robimy je zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. Kwiaty układamy w sposób tradycyjny i nowoczesny. Przyjmujemy też indywidualne zamówienia dekoracji pogrzebowych z kwiatów żywych i sztucznych. Do kwiatów możemy dołączyć szarfę. Prosimy pamiętać o podaniu jej treści;
• Jako ozdobę trumny proponujemy wiązankę na florecie z kwiatów żywych lub sztucznych w różnych kształtach;
• Proponujemy również wystrój kaplicy cmentarnej lub kościoła w kompozycje z kwiatów i świece;
• Dostarczamy kwiaty w dowolne miejsce w Bolesławcu i okolicy, tj. do kościoła, na cmentarz, do domu - w formie wiązanki kondolencyjnej. W zamówieniu prosimy wskazać gdzie dostarczyć kwiaty;
• Nasi Klienci często chcą aby pomóc im w wystroju sali gdzie odbywa się spotkanie po pogrzebie. Proponujemy wtedy kompozycje na stół.
• Za pośrednictwem Eurofloristu wysyłamy kwiaty w dowolne miejsce na świecie;
• Z okazji Święta Zmarłych i innych świat dostarczamy stroiki nagrobne;
• Przyjmujemy indywidualne zamówienia dekoracji i pielęgnacji grobów.

Zamówienia realizujemy terminowo i zgodnie z życzeniami Klienta. Nasze usługi oparte są na wieloletnim doświadczeniu oraz kwalifikacjach zdobytych podczas uczestnictwa w pokazach i warsztatach florystycznych.
Do tworzonych kompozycji wykorzystujemy przede wszystkim rośliny cięte. Gwarantujemy ich świeżość oraz najwyższą jakość. Oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa to nasze atuty.
Dajemy Państwu gwarancję wysokiego standardu świadczonych usług, konkurencyjnych cen i sprawnej obsługi. Liczymy na wyrafinowanych Klientów, a naszą ambicja będzie zaspokojenie ich wygórowanych potrzeb.

Wieńce
Dekoracje urny
Bukiety kondolencyjne
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered by Phoca Gallery