Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

2011 Targi ślubne w Bolesławcu

W trzecią niedzielę marca odbyły się w Bolesławcu pierwsze Targi Ślubne. Po ilości odwiedzających widać było, że inicjatywa była trafna. Na targach nie mogło zabraknąć stoiska pracowni florystycznej PARTY FLOWERS.

Zaprezentowaliśmy kilka zestawów najmodniejszych w tym sezonie bukietów ślubnych i kilka przykładów dekoracji kwiatowych zgodnych z obowiązującymi trendami florystycznymi.
W tym roku będą dominować wszelkie odcienie fioletu, lawendy i purpury. Popularne w tym roku kwiaty to storczyki, hortensje, róże, eustomy.

W zestawie zgodnym z tegorocznymi trendami dekoracyjnym pokazaliśmy bukiet ślubny, butonierkę, bukiety dla druhen, oraz dekoracje ze świec. Kompozycje stworzyliśmy z biało-fioletowej eustomy Piccolo, kaliny, trachelium Donker Blauw, liści galax. Największe zaciekawienie wzbudziła rzadko spotykana Scilla Peruviana w kolorze głębokiego fioletu z odrobiną jaskrawej zieleni.
 

Tradycja i elegancja to kolejny zestaw dekoracji. Przewaga koloru białego z nutą zieleni oraz kwiaty w bogatych kompozycjach są przykładem aranżacji stonowanej i klasycznej zawsze modnej i ponadczasowej. Storczyki cymbidium i dendrobium, eustoma Excalibur Green, róża Green Eye, kalina, gipsówka, liście salal stanowiły główny materiał florystyczny tego zestawu.
 
Nowoczesny szyk to z kolei połączenie eleganckich i ekskluzywnych dodatków z nowoczesną formą, która może się przejawiać w odważnym połączeniu kolorów, nowoczesnych kompozycjach kwiatowych czy też oryginalnych dodatkach. Do stworzenia tego zestawu zainspirowały nas trendy dominujące w tym roku w modzie i sztuce.

Zaprezentowaliśmy dekoracje florystyczne z ciekawą kompozycją kolorów: pomarańcz, róż, fiolet i zieleń. Połączyliśmy: gerberę Allure , hiacynt Delft Blue, różę Aqua, hortensję Mag Ruby, trachelium Donker Blauw,  kalinę w eksperymentalne kompozycje. Czy ktoś się zdecyduje na zastosowanie podobnej kolorystyki dekoracji florystyczny na swój wymarzony ślub?
 

Nie mogło zabraknąć kompozycji różu i bieli. Róża gałązkowa w odcieniach różu, biała gipsówka uzupełnione elementami z białych piór, atłasowych wstążeczek, perełek to propozycja dla osób gustujących w stylu romantycznym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Powered by Phoca Gallery