Dzisiaj jest: 24 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Post Message
Name *
Email *
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

Kamila i Krzysztof

Dziękujemy firmie Florand za niesamowicie doskonałą oprawę florystyczną naszego zimowego ślubu i wesela. Kompozycje kwiatowe były przepiękne, dostosowane do romantycznego klimatu naszej sali weselnej w zamku w Kliczkowie.Uwzględniono wszystkie nasze prośby i życzenia. Bukiet ślubny delikatny i romantyczny, kwiat do butonierki idealnie do niego dopasowany. A sam wystrój kościoła dodał niepowtarzalnego, wzruszającego uroku ślubowi :)  Dziękujemy bardzo i polecamy wszystkim serdecznie :)

Kamila i Krzysztof

Monday, 25 April 2016

Elżbieta

Pani Monika i Pan Andrzej spełniają marzenia. Mają niesamowity gust i wyczucie smaku. Para Młoda może spokojnie zająć się sobą i zaufać, że wszystko będzie pięknie. My tak zrobiliśmy, a efekt i tak przerósł nasze oczekiwania!

DZIĘKUJEMY I BARDZO POLECAMY!

Wednesday, 22 July 2015

Rafał

Za wybitne i profesjonalne usługi szczerze pragne podziękować firmie FLORAND. Dziekuję za szczegółowe i indywidualne traktowanie każdego klienta na najwyższym poziomie w tak oferowanych niskich cenach. Poziom , jakość , ceny  -  pierwsza klasa. Dziekuje również za tak ekspresowo zrealizowane zamówienie wieczorem , które dostarczyło nie tylko przesyłke ale i wiele radości mojej ukochanej osobie. TAK WIELE ZA TAK NIE WIELE.

Jeżeli jestes klientem Florand , nawet się nie zastanawiaj !!!! Pełen SZACUN!!

Dodam ze moje zamówienie zostało zrealizowane w ok.30 min póznym wieczorem..

z poważaniem zadowolony jak każdy klient Rafał

Wednesday, 04 March 2015

 

Powered by Phoca Guestbook