Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Post Message
Name *
Email *
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

A.W. Strzbinczyk

Ze swojej strony chcielibyśmy bardzo podziękować za przecudowne dekoracje i wspaniałą współpracę dzięki czemu, mogliśmy wysłuchiwać od gości słowa zachwytu na temat kompozycji kwiatowych i pozostałych elementów dekoracji (p. Andrzeju, żyrandol był zdecydowanym hitem!). Kościół, bryczka, sala restauracyjna, balowa, bufet i bukiety - wszystko spełniło nasze oczekiwania. Dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym, bo naprawdę warto!

Wednesday, 07 July 2010

Małgorzata Wasylik / Żagań

Serdecznie dziękuję Państwu za profesjonalną i przeuprzejmą obsługę,Pani Beacie za miły kontakt i wszystkim,którzy przyczynili się do powstania tego niezwykłego bukietu,z którego zarówno adresatka jak i nadawcy są niezwykle zadowoleni ;-D

Pozdrawiam ;-)

Tuesday, 29 June 2010

Basia i Rafał

Pragniemy z całego serca podziękować za nadzwyczajną dekorację sali i kościoła dnia 15.05.2010 r. W kościele szeptaliśmy do siebie, jak tu jest pięknie, a dekoracje z kwiatów cieszyły nasze oczy w najważniejszym momencie naszego życia. Pomysł, aby poprzeplatać kwiaty ze świecami w nawie głównej dodał magii całej uroczystości i bardzo nas wzruszał. Sala wystrojona była dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy, a przecież podaliśmy zaledwie tonację kolorystyczną, w której chcieliśmy zorganizować ślub i wesele. Nasi goście, wchodząc na salę, otwierali usta z zachwytu. Cieszył nas każdy detal, każdy kwiat, każdy kolor. Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej dekoracji. Znajome osoby, które również zajmują się florystyką, były pod wrażeniem wytrzymałości niektórych kwiatów. Jaki był nasz zachwyt, gdy niektóre z nich (w tym różę!) zastaliśmy w idealnym stanie po powrocie z podróży poślubnej, czyli po ponad 20 dniach od uroczystości. Jesteśmy zachwyceni, poruszeni i pod wielkim wrażeniem Państwa pracy (zarówno jej efektów, jak i przebiegu całej współpracy). Możemy z czystym sumieniem polecić Państwa wszystkim. Życzylibyśmy sobie codziennie obcować z tak pięknymi kwiatami i mieć do czynienia z osobami, które tak jak Państwo, pracują z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękujemy.

Thursday, 10 June 2010

 

Powered by Phoca Guestbook