Dzisiaj jest: 21 Czerwiec 2021    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Post Message
Name *
Email *
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

Opałkowa Chata

Serdecznie dziękujemy za piękne kwiaty na wszystkie okazje firmowe i rodzinne. Bukiety są zawsze przepiękne, a pracownicy kwiaciarni niezwykle uprzejmi. Kwiaty na dowóz- za każdym razem wzbudzają zachwyt.

Monday, 21 November 2011

Marta + Shane

Dla całego zespołu firmy Florand

Z głębi serca chcielibysmy podziekować Państwu za wspaniałą współprace w przygotowaniu naszej uroczystości slubnej. Bez waszych kwiatów i cudownych dekoracji dzień ten nie wyglądałby tak samo pięknie i nie są to tylko nasze opinie ale i wszystkich gości, którzy podzielają nasze zdanie.

Dziękujemy za profesjonalizm, czas i cierpliwość życzymy dalszych sukcesów. 

 

Monday, 03 October 2011

Magda i Marco

Pragniemy podziękować Państwu Dąbrowskim oraz całej ekipie za realizację przepięknych dekoracji kwiatowych, które upiększyły nasze przyjęcie weselne w Pałacu Brunów! Kompozycje były delikatne i radosne, doskonale dopasowane do wystroju Powozowni i mojego bukietu. Subtelne światło świec dopełniło całości i stworzyło cudowną atmosferę. Dziękujemy tez za profesjonalizm, cierpliwość i zrozumienie w kontaktach na odległość oraz pełne zaangażowanie! Jesteśmy szczęśliwi, że znaleźliśmy tą wspaniałą pracownię florystyczną!

 

Dziękujemy i pozdrawiamy ciepło,

Magda i Marco Campana

Friday, 16 September 2011

 

Powered by Phoca Guestbook