Dzisiaj jest: 27 Luty 2020    |    Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian
Post Message
Name *
Email *
Content *
Image Verification * Captcha ImageReload Image
   
 

Izabela, Kwiaciarnia Les Fleurs

O szkoleniu u Pana Andrzeja dowiedziałam sie przez internet, konretnie z grupy Polscy Floryści na facebooku. W tym czasie pracowałam dla kogoś w kwiaciarni, bardzo dobrze sie dogadywałam z moją uwczesną szefową, jednak w głowie wciąż miałam mysli, że chciałabym zrobić coś dla siebie, rozwinąć skrzydła. Gdy znalazłam informację o organizowanym w Skierniewicach szkoleniu "Kwitnące Przedsiębiorstwo", zdecydowałam się wziąć w nim udział. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Pan Andrzej, który okazał się bardzo pozytywną osobą i świetnym specjalistą. Miło było mi brać udział w kursie, który był bardzo profesjonalnie przygotowany oraz w dyskusjach z doświadczonymi w branży osobami. Wiele cennych rad mogłam wprowadzić w życie, otwierając swoją własną kwiaciarnię i spełniając swoje marzenia. Szkolenie, bez wątpienia przyczyniło się do szybszego otwarcia swojego biznesu. Polecam wszystkim, którzy chcą swoją firmę rozwinąć, aby zainwestowali w siebie biorąc udział w szkoleniu branżowym u Pana Andrzeja, aby zamienić swój biznes w "Kwitnące Przedsiębiorstwo".

Pozdrawiam serdecznie, Izabela Smile

Wednesday, 11 March 2015

Grzegorz Ufland

Ciekawość i poszukiwania dotyczące mojej pracy dyplomowej sprawiły, że natrafiłem na sporą liczbę bardzo ciekawych artykułów autorstwa Pana Andrzeja Dąbrowskiego o tematyce florystycznej. Z pewnością wiele cennych informacji i analiz zawartych w tych artykułach uwzględnię pisząc swoją "inżynierkę". Polecam kontakt z Panem Andrzejem, z którego sam skorzystałem i spotkałem się z uprzejmością oraz rzetelną odpowiedzią. Cieszę się, że mogę "wystawić" swoją opinię na temat działalności Pana Andrzeja, ponieważ chociaż w taki sposób mogę się zrewanżować za otrzymaną pomoc. Do tej pory, pisząc swoją pracę dyplomową mogę wywnioskować, że branża florystyczna jest ciężką i cały czas szybko rozwijającą się branżą, dlatego chylę czoła przed znajomością rynku oraz resztą aspektów branży florystycznej przez Pana Andrzeja Dąbrowskiego.

Tuesday, 21 October 2014

Grażyna Żurawska

Co robić co robić dalej ze swoim życiem zawodowym po 50? Miałam pomysły, lokal, ale nie miałam pojęcia jak ugryźć od podszewki biznes kwiatowy. Planowałam skorzystać z dofinansowania, ale potrzebowałam biznes planu. W Internecie natrafiam na stronę Pana Andrzeja, moje pierwsze wrażenie: konkretna firma i godny zaufania wizerunek. Jeden telefon, cierpliwość w wysłuchaniu problemu i gotowość do pomocy. Pracowaliśmy wspólnie kilka miesięcy, korzystałam z ogólnych usług doradczych na temat biznesu kwiatowego. Najważniejszą pomoc uzyskałam przy napisaniu biznes planu. Podczas wielokrotnych kontaktów telefonicznych i mailowych otrzymałam cenne wskazówki. Na początku działalności cały czas napotykałam na piętrzące się problemy i prosiłam o rady. Wszystkie problemy rozwiązywaliśmy wspólnie, począwszy od wpisu do ewidencji gospodarczej do pierwszej w życiu sprzedaży własnego produktu. Pan Andrzej zawsze znajdował czas na rozmowy dotyczące tematyki biznesu kwiatowego. Zadawałam mu niekiedy proste, ale ważne dla laika pytania i zawsze uzyskiwałam rzetelne odpowiedzi. Pracuję już piąty miesiąc w swojej „budce”, przychody wciąż rosną. Często korzystam z porad, które znajduję na firmowej stronie Pana Andrzeja. To dzięki trzeźwemu podejściu, umiejętności przekazania swoich doświadczeń i udzielaniu fachowych porad na temat prowadzenia biznesu florystycznego przez Pana Andrzeja, radzę sobie w zupełnie nowym środowisku. Osobę Pana Andrzeja poleciłabym jako wzór kompetencji fachowej w swojej dziedzinie, sposobu przekazywania tej wiedzy, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka. Ja jako osoba mająca pojęcie jak powinno się efektywnie przekazywać wiedzę, bez mrugnienia okiem przyjęłabym osobę Pana Andrzeja do grona najlepszych pedagogów z przy gotowaniem kompetentnym i merytorycznym do prowadzenia wszechstronnych zadań w swojej dziedzinie jaką jest szeroko pojęty biznes florystyczny.<

Wednesday, 23 July 2014

 

Powered by Phoca Guestbook