Dzisiaj jest: 21 Styczeń 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

 

Polish Dutch English French German Italian Portuguese Russian Spanish Ukrainian

Wyślij wiadomość
Autor *
E-mail *
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Alina Michalska, Krystyna i Klaus Schade...

O Bukieciarzu mamy same pozytywne opinie. Trafiliśmy do pracowni florystycznej całkiem przypadkowo, ponieważ mieszkamy na stałe w Niemczech.

Byliśmy bardzo zadowoleni z jakim profesjonalizmem mieliśmy do czynienia. Zawsze otoczeni byliśmy sympatycznymi ludzmi, którzy chcą spełnić każde nasze życzenie, zamawialiśmy kompozycje na różne okazje. Jesteśmy pod dużym wrażeniem kreatywności zespołu florystycznego.

Mamy bardzo dużą skalę porównawczą ponieważ kupujemy kwiaty również w Niemczech. Kompozycje kwiatowe na różne okazje, które do tej pory zamawialiśmy w pracowni florystycznej „Bukieciarz” nie odbiegają pomysłowością i dobrym doborem zwiatów od tego co widzimy w kwiaciarniach w Niemczech.

Naszym zdaniem pracownia florystyczna „Bukieciarz” jest bardzo dobrym adresem, najlepszym na terenie Bolesławca i okolic. Kochające się

poniedziałek, 23, maj 2011

Joanna Achkar

W zeszłym roku zleciliśmy Państwa firmie wykonanie dekoracji kwiatowych na nasz ślub i wesele w Pałacu Brunów. Od momentu pierwszego spotkania z Panią Monika wiedzieliśmy ze nie mogliśmy trafić lepiej. Obsługa klienta była pierwszej klasy czego nadal brak wielu firmom w Polsce. Każde nasze wymagania zostały wykonane bez żadnych problemów. Kompozycje zarówno w kościele jak i w Pałacu były przepiękne, gustowne, klasyczne i wykonane pod najwyższy standard. Dziękujemy serdecznie za Wasza pomoc, porady oraz za staranność w sprawieniu by nasz wyjątkowy dzień był niezapomniany.

wtorek, 19, kwiecień 2011

Andrzej P.

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za realizację zamówienia doręczenia bukietu w dniu 13.12.2010r. w sklepie Tesco w Bolesławcu. Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi przez Państwa firmę, szybkiego porozumienia co do szczegółów oraz z umiejętności florystycznych pracownicy kwiaciarni wykonującej bukiet. Z poważaniem i wyrazami szacunku. Andrzej Piskuła

piątek, 17, grudzień 2010

 

Powered by Phoca Guestbook