Grupa Florystyczna Florand

Nasze marki florystyczne

Florand

Grupa Florystyczna Florand (GFF) to godny zaufania partnerem w biznesie. Skupia marki, które są  największych w regionie hurtowym i detalicznym sprzedawcą kwiatów.

Amazonia

Wyjątkowy salon florystyczny w Bolesławcu, nie mający odpowiednika. Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

Bukieciarz

Kwiaciarnia w Bolesławcu z najmodniejszymi kompozycjami i aranżacjami kwiatowymi. Świeżość, najwyższa jakość, oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa.

Kwiatostan

Kupujemy kwiaty od najlepszych ogrodników w Polsce, jesteśmy również bezpośrednim importerem kwiatów z Holandii, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość i najniższą cenę za profesjonalne usługi.

Kwieciarnia

Kwieciarnia to nowa marka i jakość kwiaciarni w Bolesławcu. Umiejscowiona w samym centrum miasta urządzoną w nowoczesnym klimacie.

Kwiaty Pamięci

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Party Flowers

Kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań.

Kwiaty z Przesłaniem

Umożliwiamy wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów.

Marki wspierające rozwój biznesu

Akademia Florystyczna

Placówka szkoleniowa prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Placówka szkoleniowa powstała w 1996 roku z myślą o wewnętrznym kształceniu i dokształcaniu pracowników w firmie.

Florspot

Projektujemy i realizujemy projekty wspierające sprzedaż, dzięki, zaangażowaniu klientów w kontakt z nowoczesną technologią w twojej kwiaciarni.

Kalendarz Florysty

Kalendarz Florysty został zaprojektowany przez florystów, z myślą o florystach. Ten kalendarz dostosowany jest do codziennych potrzeb w kwiaciarni i pracowni florystycznej.

Konsultant w biznesie florystycznym

Świadczymy usługi doradcze dla firm z branży florystycznej w oparciu o najwyższe kompetencje. Dysponujemy szeroką praktyczną wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu i procesów.

Konsultantka florystyczna

Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z pracą przy kwiatach, dzielimy się więdzą i rozwiązaniami. 

Otwieram Kwiaciarnię

Nie znając specyfiki działalności florystycznej, można ulec wrażeniu, że prowadzenie kwiaciarni to kwitnący, pachnący biznes, wręcz usłany różami. Róże mają jednak kolce, które potrafią boleśnie pokłuć niedoświadczonego przedsiębiorcę.

Podróże Kształcą florystycznie

Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Wsparcie Florystów

Serwis dla florystów z artykuły branżowe i produktami dla florystów a także szkolenia, konsultacje. Wszystko w jednym miejscu.