fbpx

Nasze marki florystyczne

Grupa Florystyczna Florand (GFF) to godny zaufania partnerem w biznesie. Skupia marki, które są  największych w regionie hurtowym i detalicznym sprzedawcą kwiatów.

Wyjątkowy salon florystyczny w Bolesławcu, nie mający odpowiednika. Wystrój wnętrza salonu i asortyment nawiązuje do tropikalnej amazońskiej dżungli bogatej w tropikalne kwiaty o bogatej palecie barw.

Kwiaciarnia w Bolesławcu z najmodniejszymi kompozycjami i aranżacjami kwiatowymi. Świeżość, najwyższa jakość, oryginalne kwiaty, niepowtarzalna atmosfera oraz profesjonalna i miła obsługa.

Wkrótce uruchomimy sklep z luksusowymi artykułami dekoracji wnętrz. Bo wiemy, że luksus – to słowo wystarczy, aby większość ludzi poczuła się jak w bajce. Ale dziś luksus ewoluował i zmienił się, by być bardziej bez granic i bardziej dostępny niż wcześniej.

Uruchomiliśmy klinikę dla roślin gdzie zadbamy o twoje rośliny, które potrzebują pomocy. Przesadzimy, wypielęgnujemy i uzdrowimy. Mamy ogromne doświadczenie i „rękę do roślin, więc pod naszą opieką odzyskają pełnię zdrowia i piękny wygląd.

Kupujemy kwiaty od najlepszych ogrodników w Polsce, jesteśmy również bezpośrednim importerem kwiatów z Holandii, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość i najniższą cenę za profesjonalne usługi.

Kwieciarnia to nowa marka i jakość kwiaciarni w Bolesławcu. Umiejscowiona w samym centrum miasta urządzoną w nowoczesnym klimacie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Umożliwiamy wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów.

Kompozycje kwiatowe na wesele marzeń, galę, uroczystą kolację czy przyjęcie tematyczne. Dołożymy wszelkich starań, aby aranżacja florystyczna przyjęcia była dopasowana do Państwa indywidualnych życzeń i upodobań.

Marki wspierające rozwój biznesu

Placówka szkoleniowa prowadzącą kształcenie ustawiczne w formach pozaszkolnych. Placówka szkoleniowa powstała w 1996 roku z myślą o wewnętrznym kształceniu i dokształcaniu pracowników w firmie.

Projektujemy i realizujemy projekty wspierające sprzedaż, dzięki, zaangażowaniu klientów w kontakt z nowoczesną technologią w twojej kwiaciarni.

Kalendarz Florysty został zaprojektowany przez florystów, z myślą o florystach. Ten kalendarz dostosowany jest do codziennych potrzeb w kwiaciarni i pracowni florystycznej.

Świadczymy usługi doradcze dla firm z branży florystycznej w oparciu o najwyższe kompetencje. Dysponujemy szeroką praktyczną wiedzą z zakresu sprzedaży, marketingu i procesów.

Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z pracą przy kwiatach, dzielimy się więdzą i rozwiązaniami. 

Nie znając specyfiki działalności florystycznej, można ulec wrażeniu, że prowadzenie kwiaciarni to kwitnący, pachnący biznes, wręcz usłany różami. Róże mają jednak kolce, które potrafią boleśnie pokłuć niedoświadczonego przedsiębiorcę.

Zapraszamy na cykliczne, wyjazdowe warsztaty pod nazwą „Podróże kształcą florystycznie”! Zwiedzajmy wspólnie najpiękniejsze miejsca w Europie w poszukiwaniu florystycznych inspiracji.

Serwis dla florystów z artykuły branżowe i produktami dla florystów a także szkolenia, konsultacje. Wszystko w jednym miejscu.